top of page

P&L

Petr a Lucie, jako z románu Rollanda Romaina, ale se šťastným koncem. Krásná, něžná dívka a úžasný sympaťák, galantní, noblesní pán. Počasí bylo deštivé, a proto se obřad konal v místnosti s hořícím krbem. Připadala jsem si jako na anglickém panství. Komorní prostředí a krásná atmosféra, jarní květiny, konvalinky ( během obřadu ještě povyrostly o neuvěřitelných 5 cm), praskající oheň, všude svíčky. Prostě nádhera.

Děkuji Lucince a Petrovi, za důvěru, bylo mi ctí Vás poznat.

 

Asi každá máme představu o tom, jak by svatební den měl vypadat. Ale aby se představa stala skutečností (i přes všechny ty nenadálé komplikace, které zkrátka k živým akcím patří), je třeba ujít velký kus cesty. A Lenka pro nás byla nejen inspirací, ale i oporou. Vyslechla naše představy a připravila květiny i dekoraci s takový citem pro detail, že dotvořila v náš den úžasnou atmosféru. Můj plán byl jednoduchý - vytvořit tým profesionálů, kteří dokáží pracovat samostatně a odvedou skvělou práci za každých okolností, protože ten den D je jen jeden a uteče tak hrozně rychle...že je potřeba užít si každou minutu a neřešit nic jiného. 

Lenko, děkujeme moc za vše, co jste pro nás udělala. A gratulujeme ke správné volbě všem nevěstám a ženichům, kteří skončí ve Vaší péči! :) P&L

M & M

Rustic svatba v pastelových tónech a mix letních květin. Tuto svatbu jsem připravovala pro agenturu Báječná svatba.

Milá Lenko,

rádi bychom Vám poděkovali za perfektně připravený design naší svatby. Celá výzdoba, ať už květinová nebo použité dekorace, vystihla přesně naše představy. Nejen my, ale i všichni naši svatební hosté do dnes vzpomínají na krásnou výzdobu, která nás provázela celým naším dnem. Děkujeme!

Irena & Aleš

Podzimní svatba krásného milého páru. Výzdoba byla podzimní, Dáhlie, šípky, podzimní ovoce, hroznové víno, švestky, blumy, granátová jablíčka, Bergénie, Hortenzie, přírodní materiály, vše z mé zahrady nebo od českého pěstitele.

Děkuji Ireně za důvěru.

Milá Lenko, 

ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za Vaši ochotu, trpělivost, porozumění i nápady, které z naší svatby vykouzlily jedinečný a nezapomenutelný den. Je obrovská úleva mít se na koho spolehnout a když víte, že jste v dobrých rukou..to je ve dnech kolem svatby k nezaplacení:) Co jsem si přála, to jste mi pomohla zrealizovat, s čím jsem si nebyla jistá, to jste dotvořila. Květiny i výzdoba předčily veškerá má očekávání a pomoc s koordinací obřadu už byla jen pomyslnou třešničkou na dortu. 

Přeju Vám spoustu krásných svateb a spokojených a šťastných novomanželů, jako jsme byli my dva.

Bylo mi potěšením Vás poznat!

Irena

K&T

Svatba na statku a dekorace jarní do modra. Káťa má ráda modřence. Děkuji Katce za důvěru a velmi milou zkušenost na příjemném místě.

"Lenko, nesmírně Vám děkujeme za náš přenádherný den. Od začátku jsem Vám důvěřovala, nechala Vám takřka volnou ruku a poslouchala Vaše tipy a rady a musím říct, že se to 100% vyplatilo. Když člověk plánuje svatbu prvně hodí se někdo zkušený s dobrým vkusem a spoustou nápadů :) Jste úžasný člověk a bez Vás by náš den nebyl tak skvělý. Děkuji Vám za Vaši pomoc, děkuji za Vaši práci a obrovskou ochotu a děkuji, že jsem Vás mohla poznat! "

Jitka & Andreas

Krásná česko - norská svatba Jitky a Andrease byla pro mne vyvrcholením  sezóny 2016. Svatba byla modrá, výzdoba louka +les. 

Bylo to báječné a jsem moc ráda, že jsem byla součástí

"Lenko, jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě tebe, abys nám pomohla se svatebními přípravami a dekoracemi. Nejen, že jsi nám připravila nádhernou výzdobu a uvázala mi krásnou svatební kytici, ale také ses nám postarala o hladký průběh našeho svatebního dne. Velmi si ceníme tvého profesionálního přístupu a moc děkujeme za všechny cenné tipy a zkušenosti. Od prvního kontaktu jsem věděla, že ti můžu nechat téměř volnou ruku, a vše bude perfektní. A bylo to tak! Díky za vše!"

K & M

Klárka a její naprosto kouzelná rodina. Bylo mi potěšením podílet se na svatbě tohoto hvězdného páru.

 S paní Lenkou byla od prvního kontaktování skvělá spolupráce, schůzky byly velice příjemné a přátelské, vyslechla mě, jak si to celé představuji a podělila se se mnou o své bohaté zkušenosti, přidala pár skvělých nápadů a užitečných rad. Jako nevěsta, která se vdává poprvé (a naposled) jsem měla v hlavě určitou představu, ale spousta věcí mi unikla nebo jsem si je neuvědomila, o to víc jsem byla šťastná, že za mnou stojí tak profesionální, nadaná, spolehlivá a svou práci milující žena. V průběhu příprav jsem mohla kdykoliv napsat, zavolat a poradit se. Nakonec jsem dala paní Lence veškerou svou důvěru v náš tak důležitý den, řekla jsem ji téma svatby a nechala ji témeř volnou ruku. A nemohla jsem udělat lépe. Vše bylo dokonalé, květiny čerstvé a nádherně kombinované, vše bylo připravené včas, nenastal jediný problém v průběhu příprav, během svatby ani při odvozu dekorací. Takže za nás můžu jen říct OBROVSKÉ DĚKUJI a jen tak dál.. K

P&M

Svatba na místě, které znám od dětství, v městečku mému srdci nejbližším.

S Péťou jsme se setkali vlastně jen jednou, hlavně jsme si dopisovali a svatba byla veliká a veselá.

Děkuji, za důvěru a velikou radost a krásná slova od nevěsty Péti
"Chtěli bychom Vám oba poděkovat nejen za nás osobně, ale za VŠECHNY naše svatebčany (a že jich bylo opravdu téměř sto), za nejkrásnější svatební výzdobu, kterou jsme kdy v životě na svatbě viděli. Věřte, že nepřeháníme. Jak jsem už v prvním e-mailu napsala - když jsem objevila na internetu Vaše stránky, byla to láska na první pohled a věděla jsem, že ať se domluvíme na čemkoli, nebudu litovat. A tak se také stalo.
Kytice mne rozbrečela svojí krásou, věneček byl přesně podle mých přestav, korsáže pro ženicha se svědkem i náramek pro svědkyni přenádherné. O drůžičkách odmítajících sundat svoje věnečky se nemusím snad ani zmiňovat. Svatba byla, z velké části díky Vám, jako z pohádky."

Upřímně musím říci, že mne Péťa rozplakala

M&M

Monika a Martin, Chateau Třebešice, splnění mého snu. Nádherná svatba, stylové stoly, designové židle a bílo zelená dekorace doplněná vintage lustry a ověsky s pravým českým křišťálem. Byli a jsou báječní a já jim děkuji za důvěru.

"Milá Lenko, co se týče svatebních dekorací, máte jednu perfektní vlastnost. Převedete představy do reality a to do posledního detailu přesně. Moc Vám děkujeme za práci, kterou jste pro nás odvedla. Za nápady, které jste do našeho životního projektu vložila a za Vás jako člověka, protože se málokdy potkávají takové osobnosti, jakou jste vy. Děkujeme a vřele všem, kteří o Lence uvažují, doporučujeme její profesionální servis a přístup. M&M "

Pavel & Pavel

Přála bych všem párům, aby měli tak krásný a emotivní obřad, jako měli kluci. Byla  to pro mne nová zkušenost, jsem za ní vděčná. Horská svatba s báječnými lidmi. 

 

„Lenko děkujeme. Byla jste skvělou a neocenitelnou společnicí při plánování a realizaci naší svatby. I když pro Vás byla naše partnerská „kombinace“ první profesní zkušeností, zvládli jsme to společně skvěle. Díky vašim podnětům, radám a neutuchající energii pro nás byl svatební den opravdu jedinečný,  budeme si ho pamatovat s úsměvem do konce života my i všichni svatební hosté. Díky Vám jsme si to mohli maximálně užít. Výzdoba a vizuální pojetí přesně vystihlo naše představy.  Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně spokojených zákazníků jako jsme my.“

 

Děkuji a zdravím,

Pavel

Luci & Petr

Luci s Petrem mne oslovili hned na začátku roku 2016. Myslím, že to byla velká vzájemná souhra hned od první schůzky. Díky, že jste mi věřili, a i když nám trochu napršelo, byla to překrásná svatba

Naše milá Lenko,

Nevím kde začít, těch díků je tolik.. Začalo to naší první schůzkou, už tehdy jste byla úžasná, dala jste nám tolik rad, předala pozitivní energii a hlavně víru v to, že ten náš velký den, bude nej! A byl! Byl nej nejen díky naší lásce, ale hlavně také díky vám, vašemu nadšení pro věc, smyslu pro detail a lásce k tomu, co děláte.. DĚKUJI vám za vaše rady..DĚKUJI za tu nejkrásnější svatební kytičku, za květinkové náramky pro družičky a naše milované maminky, za nádherný květinkový obojek pro naši Abbinku..DĚKUJI za výzdobu, která brala dech..DĚKUJI za vaši celodenní koordinaci, bez vás by to jisto jistě byl jeden velký zmatek a hlavně DĚKUJI za vás, jste úžasný člověk a ja jsem moc ráda, ze jste v ten náš velký a krásný den byla s námi! 

Můj skvělý manžel Péťa a naše chlupaté miminko Abbinka vám posílají moc a moc pozdravů a všichni tři vám přejeme mnoho a mnoho stejně takových úžasných svateb, jako byla ta naše! DĚKUJEME! 

Vaše Lucka Jelínková

Terezka & Honza

Na svatbu Terezky a Honzi jsem se velmi těšila, spousta emocí, moc jim fandím, jsou krásný pár a moc milí lidé, jedním slovem nádhera. Bylo pro mne ctí, že si mne vybrali a věřili v mou práci.

Lenko, i za nás Vám z celého srdce patří jedno velké a upřímné díky.

Spolupráce s Vámi byla velmi příjemná.

Máte hromadu zkušeností, skvělé nápady, kouzelnou fantazii a se vším umíte a nebojíte se pracovat. Výzdoba naší lesní svatby byla jedním slovem sen. A ať jsem jsem přišla s čímkoliv, vy jste to vždy zvládla přenést v realitu.

Kromě toho máte nedocenitelné lidské vlastnosti. Jste zodpovědná, pečlivá a profesionální, takže jsme se na Vás mohli ve všem stoprocentně spolehnout a ušetřili si tak starosti, čas i nervy :) Máte velký podíl na tom, že byla naše svatba ještě krásnější, než jsme si kdy vůbec dokázali představit. Díky! T + H

A & V

Byla to krásná svatba v krásném prostředí. Oni dva jsou báječní šikovní tvůrčí lidé, které jsem moc ráda poznala. Jejich přáním bylo podílet se na výzdobě a dekorovat se mnou. Byla to moc prima spolupráce. Dekorace byla přírodní, obilí, dřevěné koláče, luční kvítí, bílé svíce. Vojta vyrobil nádherné obrovské větrníky, které se točily na obřadním místě. 

Foto Jan Vlček 

"Pořád na svatbu s Vojtou i s ostatními vzpomínáme, jak to bylo krásné! :)
Jsem ráda, že jsme se potkali a jak budu mít možnost, doporučím Vás všem budoucím nevěstám. Alena"

 

P & J

Dokonalá svatba krásného páru. Připravovala jsem dekorace, šila vlaječky a vintage ubrusy a samozřejmě vázala květiny. Pája je blogerka, a krásně píše o lásce a životě. Jsem moc ráda, že jsem ji poznala.  Svatba byla ve spolupráci s Bestalentevent.

Leni, ještě jednou děkujeme za perfektní výzdobu, byla jste skvělá!.

Lenko, moc vám děkujeme za skvělou výzdobu na naší svatbě. Na všechny květiny, a nápady, kterými jste doladila naší vizi! Byla jste naprosto profesionální a přesto neskutečně lidská. Stáváte se naší hlavní květinářkou. Ještě jednou vám moc děkujeme a budeme vás všude, kde je to možné doporučovat.  Jenda & Pája Kůčovci 

Elvis & Bajla (Eva a Michal)

Netradiční svatba s nevěstou v černém. Super svatba, na kterou se všichni moc těšili. Alternativní prostor v Meet Factory, spousta svíček a gypsoffily. 

Jsem ráda, že vás znám a přeji hodně lásky

Foto Lucka a Jindra Peškovi - psksphoto.cz

Kamera Leoš Brabec-HTTPS://VIMEO.COM/93172149

Moc děkujeme Lence za krásnou spolupráci. Výzdoba celé svatby včetně květin byla úchvatná. Lenka přesně vystihla styl, kterým jsme chtěli jít a který skvěle zapadl do netradičního interiéru Meet Factory, kde se celá svatba konala. Výborně zvládla i koordinaci ve svatební den, i když vzniklo několik nečekaných a velmi náročných situací. Máme s Lenkou výbornou zkušenost a můžeme jí vřele doporučit.

Pája & Michal

Svatba mé dcery. Co o ní říci. Malá komorní rodinná slavnost  a o pár měsíců později veliká svatební párty v country stylu. Opravdu všichni hosté dodrželi styl a báječně jsme si to užili. Hamburgery byly obrovské, DJ Báďa skvělý. Miluji Vás

Ilustrace: @maleilustrace

Maminko, poprosila jsi mě o referenci, jakožto jednu z tvých nevěst. Já mohu říci jen toto: pokud chci, aby se něco povedlo, aby něco hezky vypadalo, aby bylo něco mimořádné, vždy se obracím na tebe, protože máš skvělé nápady, A stejně tak tomu bylo i na mé svatbě. Budoucím nevěstám a ženichům mohu jen přát, abys o jejich svatbě stála při nich. Pája

 

Please reload

bottom of page