O mně

Jmenuji se Lenka

Dekorování svateb a floristika jsou moje velká vášeň. Je mi ctí, podílet se na přípravě, plánování a organizaci Vašeho dne. Ve spojení s mými dekoratérskými zkušenostmi, tak mohu nabídnout kompletní svatební servis, a to včetně svatební koordinace v den svatby.

 

Mám ohromné štěstí, že mě vyhledávají páry, které chtějí mít svou svatbu na zajímavých místech a s originální výzdobou.

Mám ráda květiny, snažím se zachovat přírodní formu, volnou vazbu, pohyb květin, tak jak rostou. Miluji práci s různými přírodními materiály, s mechem, s lišejníkem. Ráda kombinuji netradiční květiny, které pokud zrovna nekvetou u mě na zahradě, zajišťuji čerstvé přímo od dodavatelů.

Dekorace používám ze svého bohatého fundusu, který neustále doplňuji o nové trendy dekorace.

 

Spolupracuji s malým tvůrčím tiskařstvím "malé ilustrace" a v případě zájmu jsem tak schopná spolu s výtvarnicí Pavlínou Zuzovou připravit originální svatební oznámení, jmenovky, tiskoviny.

 

 Přeji si být podporou a partnerem budoucích manželů, kteří se rozhodli, že překročí zajeté konvence a prosadí si svou originální a snovou svatbu. Mým cílem a úkolem je, aby vše bylo naprosto krásné, precizně přichystané a nevěsta se ženichem a svatebčané si celý den báječně užili.

 

 

Můj příběh

Když jsem v roce 1998 dekorovala svou první velkou svatbu, konala se v té době naprosto netradičně na soukromé zahradě, obřad byl na terase pod girlandami z buxusu a zavěšených skleniček s květinami a nevěsta byla oficiálně nejkrásnější dívkou Česka. To, že si nevěsta jako dekoratérku vybrala mě, byla obrovská pocta.  

V dalších letech jsem se i nadále věnovala různým činnostem v oblasti dekorování – floristice, vánoční stylistice, pracovala jsem jako dekor- stylista pro časopisy a jako foodstylista jsem se podílela na dvou dílech kuchařky.

Před pár lety mě oslovil mladý pár, zda bych jim nepomohla s velkou česko-anglickou svatbou. Svatba byla krásná, práce mne nadchla a tak jsem se opět vrátila k floristice a dekorování.

 V současné době mám za sebou více jak 100 svateb, proto nabízím kromě precizní práce také bohaté zkušenosti. 

 .